> Zurück
Samstag 23.11.2019
Von 07:00 Camp Arosa
Sonntag 24.11.2019
Bis 16:00 Camp Arosa
Donnerstag 12.12.2019
19:30-21:30 Trun seniors vs Menzli Sport
Samstag 14.12.2019
11:00-12:00 GKB-Hockeyschule
18:00-20:00 Trun seniors vs Trun activs
Montag 16.12.2019
18:00-20:00 patinar public / gruppa fierer rudialas
Dienstag 17.12.2019
20:00-22:00 Trun activs vs Eal Eagles
Mittwoch 18.12.2019
17:00-18:00 GKB-Hockeyschule
18:00-19:30 trenament juniors
Freitag 20.12.2019
18:00-19:30 trenament juniors
20:00-22:00 Trun seniors vs Veteranen Lenzerheide
Samstag 21.12.2019
11:00-12:00 GKB-Hockeyschule
20:00-22:00 Trun seniors vs Trun activs
Montag 23.12.2019
18:00-20:00 patinar public / gruppa fierer rudialas
Dienstag 24.12.2019
14:00-16:00 patinar public / öffentlicher Eislauf
Mittwoch 25.12.2019
09:00-21:00 La patinera resta serrada (ganzer Tag geschlossen)
Donnerstag 26.12.2019
09:00-21:00 Turnier da premis / Grümpelturnier
Freitag 27.12.2019
18:00-19:30 trenament juniors
Samstag 28.12.2019
11:00-12:00 GKB-Hockeyschule
17:00-19:00 Trun activs vs Trun seniors
Montag 30.12.2019
18:00-20:00 patinar public / gruppa fierer rudialas
Dienstag 31.12.2019
14:00-16:00 patinar public / öffentlicher Eislauf
Mittwoch 01.01.2020
09:00-21:00 La patinera resta serrada (ganzer Tag geschlossen)
Freitag 03.01.2020
18:00-19:30 trenament juniors
20:00-22:00 Trun activs vs KSC Chur
Samstag 04.01.2020
09:00-21:00 Datum d'untgida turnier da premis
11:00-12:00 GKB-Hockeyschule
Montag 06.01.2020
18:00-20:00 patinar public / gruppa fierer rudialas
Dienstag 07.01.2020
20:00-22:00 Trun seniors vs Molson Stars
Mittwoch 08.01.2020
17:00-18:00 GKB-Hockeyschule
18:00-19:30 trenament juniors
20:00-22:00 Trun activs vs Mountain Flyers
Freitag 10.01.2020
18:00-19:30 trenament juniors
20:00-22:00 Trun activs vs Menzli
Samstag 11.01.2020
11:00-12:00 GKB-Hockeyschule
18:00-20:00 Trun seniors vs Trun activs
Montag 13.01.2020
18:00-20:00 patinar public / gruppa fierer rudialas
Dienstag 14.01.2020
20:00-22:00 Trun activs vs Trun seniors
Mittwoch 15.01.2020
17:00-18:00 GKB-Hockeyschule
18:00-19:30 trenament juniors
Donnerstag 16.01.2020
20:00-22:00 Trun activs vs Black Maple Leafs
Freitag 17.01.2020
18:00-19:30 trenament juniors
20:00-22:00 Trun seniors vs HC Belmont
Samstag 18.01.2020
09:00-21:00 Turnier fierer rudialas
11:00-12:00 GKB-Hockeyschule
Montag 20.01.2020
18:00-20:00 patinar public / gruppa fierer rudialas
Dienstag 21.01.2020
20:00-22:00 Trun activs vs Trun seniors
20:00-22:00 Trun activs vs White Bulls
Mittwoch 22.01.2020
17:00-18:00 GKB-Hockeyschule
18:00-19:30 trenament juniors
Donnerstag 23.01.2020
20:00-22:00 Trun activs vs Tschiertschen
Freitag 24.01.2020
18:00-19:30 trenament juniors
20:00-22:00 Trun seniors vs MFG
Samstag 25.01.2020
09:00-21:00 Datum d'untgida turnier fierer rudialas
11:00-12:00 GKB-Hockeyschule
Montag 27.01.2020
18:00-20:00 patinar public / gruppa fierer rudialas
Dienstag 28.01.2020
19:00-20:30 Trun activs vs Trun seniors
Mittwoch 29.01.2020
17:00-18:00 GKB-Hockeyschule
18:00-19:30 trenament juniors
Donnerstag 30.01.2020
20:00-22:00 Trun activs vs Haldenstein
Freitag 31.01.2020
18:00-19:30 trenament juniors
20:00-22:00 Trun seniors vs White Bulls
Samstag 01.02.2020
11:00-12:00 GKB-Hockeyschule
Montag 03.02.2020
18:00-20:00 patinar public / gruppa fierer rudialas
Mittwoch 05.02.2020
17:00-18:00 GKB-Hockeyschule
18:00-19:30 trenament juniors
Freitag 07.02.2020
18:00-19:30 trenament juniors
20:00-22:00 Trun seniors vs Stotzwang GGROOGGA
Samstag 08.02.2020
11:00-12:00 GKB-Hockeyschule
Montag 10.02.2020
18:00-20:00 patinar public / gruppa fierer rudialas
Mittwoch 12.02.2020
17:00-18:00 GKB-Hockeyschule
18:00-19:30 trenament juniors
20:00-22:00 Trun seniors vs HC Isfrösch
Freitag 14.02.2020
18:00-19:30 trenament juniors
Samstag 15.02.2020
11:00-12:00 GKB-Hockeyschule